2026. június 17. 09:46
2023. március 16. 15:27
ILYEN VOLT: ‘Egy az egyben’ – A fák titkos élete (03.14.)

Kedd (március 14.) délután a Máraiban folytatódott az ‘Egy az egyben’ beszélgetéssorozat, ahol a kerületi ‘farendelet’ volt középpontban.
Az eseményen Kovács Orsolya, az I. kerület főkertésze számolt be a Budavári fahelyzetről, mesélt a Radó Dezső Tervben megfogalmazott tervekről, elmagyarázta a tulajdoni viszonyok rendszerét és a fákkal kapcsolatos támogatásokat is bemutatta a lakosságnak.
Velünk tartott még Dobó István, a BUJSZ ügyvezető igazgatója, Bardóczi Sándor, Budapest főtájépítésze, és Törteli László, a Főkert I. kerületi üzemegységének vezetője is.
Köszönjük mindenkinek, aki eljött!
A következő ‘Egy az egyben’ alkalom részleteivel hamarosan jelentkezünk!
Eddigi alkalmak:
Egy az egyben – A fiatalok a jövő (02.28.)
Egy az egyben – Bringával az I. kerületben (02.14.)
2026. június 15. 15:29
Pedagógusnap a Budavárban – Köszönet a jövő formálóinak
A Budavári Önkormányzat Pedagógusnap alkalmából ünnepélyes keretek között mondott köszönetet azoknak a pedagógusoknak és nevelő-oktató munkát segítő szakembereknek, akik elhivatottságukkal,...
Tovább olvasom