2026. június 17. 09:46
2023. március 2. 09:01
ILYEN VOLT: ‘EGY AZ EGYBEN’ – A FIATALOK A JÖVŐ (02.28.)

Kedd délután V. Naszályi Márta polgármester várta a kerületi középiskolai diákönkormányzatok képviselőit a Városháza aulájában az ‘Egy az egyben’ beszélgetéssorozat keretein belül.
A diákokat játékra hívtuk a testületi terembe, ahol kipróbálhatták magukat képviselőként és polgármesterként is. Ennek köszönhetően szavaztak például – természetesen csak a játék kedvéért – az ingyenes fesztiváljegyekről, a közigazgatási oktatásról, az iskolakert zöldítésről és a ‘Tabletet mindenkinek!’ programról is. A játék után mindenki mesélt a diákönkormányzati munkájáról, az iskolájáról, és felvetettek olyan problémákat és megfogalmaztak olyan javaslatokat, amik a kerületi diákokat érinthetik. Számos kérdéssel érkeztek, az Önkormányzat költségvetéstől a közösségi közlekedésen át az iskolai pályázatokig rengeteg dolog érdekelte az iskolájukat képviselő diákokat!
Még egyszer köszönjük a javaslatokat és észrevételeket!
A következő ‘Egy az egyben’ alkalom részleteivel hamarosan jelentkezünk!
2026. június 15. 15:29
Pedagógusnap a Budavárban – Köszönet a jövő formálóinak
A Budavári Önkormányzat Pedagógusnap alkalmából ünnepélyes keretek között mondott köszönetet azoknak a pedagógusoknak és nevelő-oktató munkát segítő szakembereknek, akik elhivatottságukkal,...
Tovább olvasom