2026. június 17. 09:46
2022. szeptember 16. 13:19
Közösen jártuk be a Vérmezőt

Sétáltunk, térképet nézegettünk és közben arról beszélgettünk, hogy mit szeretünk a Vérmezőn, mit fejlesztenénk és mi hiányzik nekünk a parkból.
A Főkert, a Fővárosi Önkormányzat és a Budavári Önkormányzat szervezésében egy közösségi bejárás keretében pénteken délután mindenki megoszthatta a véleményét a Vérmezőről, amely két szakaszban újul meg, és amelynek végső terveihez azok gondolatait kérik a megvalósítók, akiknek készül.
Ehhez egy négyalkalmas közösségi tervezés ad majd keretet, amelyre minden érdeklődőt szeretettel várunk jövő hét csütörtökön (09.22)
Ennek a részletei itt találhatóak: https://fb.me/e/2a6lHmdRn
Köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek! Várunk mindenkit szeretettel jövő hét csütörtökön 17 órakor a Márai Sándor Művelődési Házban!
2026. június 15. 15:29
Pedagógusnap a Budavárban – Köszönet a jövő formálóinak
A Budavári Önkormányzat Pedagógusnap alkalmából ünnepélyes keretek között mondott köszönetet azoknak a pedagógusoknak és nevelő-oktató munkát segítő szakembereknek, akik elhivatottságukkal,...
Tovább olvasom