2026. június 17. 09:46
2024. október 14. 11:55
sikeresen lezajlott a veszélyes hulladék gyűjtés

✅ Október 12-én, szombaton sikeresen lezajlott a veszélyes hulladék gyűjtés az I. kerületben! Mindkét meghirdetett gyűjtőponton jelentős mennyiségű veszélyes hulladékot sikerült összegyűjteni, ezzel is hozzájárulva környezetünk védelméhez.
Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a gyűjtésen és felelős módon gondoskodott a háztartásában keletkezett veszélyes hulladék szakszerű leadásáról. Ez közös ügyünk, ahol a kerület lakói ismét bebizonyították, hogy együtt sokat tehetünk egy tisztább és környezetbarát jövőért.🌍♻️
2026. június 15. 15:29
Pedagógusnap a Budavárban – Köszönet a jövő formálóinak
A Budavári Önkormányzat Pedagógusnap alkalmából ünnepélyes keretek között mondott köszönetet azoknak a pedagógusoknak és nevelő-oktató munkát segítő szakembereknek, akik elhivatottságukkal,...
Tovább olvasom