2024. október 14. 11:55

sikeresen lezajlott a veszélyes hulladék gyűjtés

Október 12-én, szombaton sikeresen lezajlott a veszélyes hulladék gyűjtés az I. kerületben! Mindkét meghirdetett gyűjtőponton jelentős mennyiségű veszélyes hulladékot sikerült összegyűjteni, ezzel is hozzájárulva környezetünk védelméhez.

Köszönjük mindenkinek, aki részt vett a gyűjtésen és felelős módon gondoskodott a háztartásában keletkezett veszélyes hulladék szakszerű leadásáról. Ez közös ügyünk, ahol a kerület lakói ismét bebizonyították, hogy együtt sokat tehetünk egy tisztább és környezetbarát jövőért.🌍♻️

2026. június 3. 13:51

Tisztelt I. kerületi Lakosok! Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy 2026. június 18-án (csütörtökön) 16:00 órától közmeghallgatást tart a Budavári Önkormányzat képviselő-testülete...