2026. június 17. 09:46
2023. október 5. 15:22
Civil fórumot tartottunk a Városházán

Kedd délután I. kerületi civil szervezetek vezetőit várta V. Naszályi Márta a Városháza aulájában. Az esemény célja az volt, hogy a különböző szervezetek tapasztalatot tudjanak cserélni és megosszák egymással a működésük alapjait, esetleges nehézségeit.
Fontosnak tartjuk, hogy lehetőséget biztosítsunk arra, hogy a szervezetek egymást is megismerhessék, beleláthassanak egymás munkájába, ezért – ahogy azt a polgármester is említette az eseményen – a jövőben is szeretnénk újabb kerületi civil fórumokat tartani, mert már az első alkalmon is elindult a párbeszéd esetleges jövőbeni közös munka kapcsán.
2026. június 15. 15:29
Pedagógusnap a Budavárban – Köszönet a jövő formálóinak
A Budavári Önkormányzat Pedagógusnap alkalmából ünnepélyes keretek között mondott köszönetet azoknak a pedagógusoknak és nevelő-oktató munkát segítő szakembereknek, akik elhivatottságukkal,...
Tovább olvasom