2026. június 17. 09:46
2022. június 8. 10:13
Bárczy-díjat kapott Bajkó Judit, a Szilágyi Erzsébet Gimnázium igazgatója

A budapesti városvezetés minden évben pedagógusnap alkalmából díjjal köszönti azokat a fővárosi tanárokat, óvodapedagógusokat, intézményvezetőket, akik kiemelkedő munkájukkal hozzájárultak a jövő generációjának neveléséhez, és ezzel a főváros fejlődéséhez is.
V. Naszályi Márta polgármester javaslatára idén a Szilágyi Erzsébet Gimnázium igazgatója, Bajkó Judit is díjat kapott, akinek ezúton is gratulálunk. Köszönjük az alázatát és a kemény munkáját, amelynek köszönhetően az I. kerületi gimnázium Magyarország legjobb középiskolái közé tarozik.
Szívből gratulálunk!💚
2026. június 15. 15:29
Pedagógusnap a Budavárban – Köszönet a jövő formálóinak
A Budavári Önkormányzat Pedagógusnap alkalmából ünnepélyes keretek között mondott köszönetet azoknak a pedagógusoknak és nevelő-oktató munkát segítő szakembereknek, akik elhivatottságukkal,...
Tovább olvasom